Na tejto stránke si môžete stiahnuť program MEMPHIS vo verzii DEMO, pozrieť video ukážky z programu a stiahnuť dokumentáciu.

MEMPHIS verzia DEMO.

Vyskúšajte si program MEMPHIS v 30-dňovej DEMO verzii. Moduly Obchod, Logistika, Financie, Účtovníctvo, Fakturácia a Majetok máte k dispozícii v plne funkčnej verzii.

Ak máte 32-bitovú verziu Windows, stiahnite si túto inštalačku:

Ak máte 64-bitovú verziu Windows, stiahnite si túto inštalačku:

( Ako postupovať pri inštalácii a nastavení programu MEMPHIS sa dozviete na stránke Návody)

Minimálne a doporučené systémové požiadavky na prevádzkovanie programu MEMPHIS.

Ak Vám program MEMPHIS bude vyhovovať, môžete ho používať BEZPLATNE, len na základe registrácie, po celý aktuálny účtovný rok. Po spracovaní vašej žiadosti o registráciu, dostane na mailovú adresu, ktorú zadáte v žiadosti súbor s licenčným kľúčom, ktorý je potrebné aktivovať postupom popísaným v Manuáli aktivácie licenciíí.

Objednajte si niektorý z balíkov technickej podpory už od 120 EUR / 3.615,12 SKK bez DPH. Zabezpečíte si tým legislatívne updaty a technickú podporu.


MEMPHIS - VIDEO ukážky.
Ak patríte medzi tých, ktorí chcú najprv vidieť a potom inštalovať, práve pre vás sú určené video ukážky práce s vybranými dokladmi a užívateľským prostredím programu MEMPHIS. Veríme, že Vás presvedčia, ze práca v prostredí MEMPHIS je prehľadná, intuitívna a plne podporuje užívateľské preferencie.

MEMPHIS - PRÍRUČKY
(dostupné len pre registrovaných užívateľov v sekcii Užívateľská zóna - Na stiahnutie )

Nenašli ste všetky odpovede na svoje otázky? Opýtajte sa nás. Radi Vám poskytneme bližšie informácie.