Technická podpora

Používateľom programov MEMPHIS zabezpečujeme podporu a služby prostredníctvom tímu našich konzultantov. Zákazník má možnosť vybrať si z niektorý z balíkov technickej podpory podľa svojich potrieb už od 120€/rok bez DPH.

SLUŽBY TECHNICKEJ  PODPORY
Telefonická podpora: Číslo na linku technickej podpory získate od balíka EXTRA služieb. Pracovníci telefonickej podpory Vám budú k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod.
Emailová podpora: Emailová technická podpora je najlepšou cestou, ako nás v prípade otázok kontaktovať. Emailovú podporu poskytujeme registrovaným užívateľom MEMPHISu na základe licencie. Väčšinu otázok vyriešime do 2 pracovných dní.
Aktualizácia: Stiahnute nových legislatívnych a technologických update-ov programu MEMPHIS
Užívateľská zóna : V užívateľskej zóne sa nachádzajú upgrady, dokumentácia, kontakty na hotline a iné užitočné informácie.

Ďalšie služby:

Individuálne úpravy systému a služby mimo štandardnej ponuky Vám radi poskytneme na základe osobnej dohody.
PRIPRAVUJEME

Diskusné fórum:

Diskusné fórum bude zamerané na ekonomické a administrátorské oblasti, v ktorých si radi podelíme skúsenosti so správou systému, ako aj s vedením finančnej, či účtovnej agendy. Aj vďaka Vašim podnetom budeme MEMPHIS naďalej zdokonaľovať a prispieť k Vašej spokojnosti.

Pozn.: Program MEMPHIS môžete využívať aj bezplatne, len na základe registrácie. V tom prípade nemáte zabezpečenú aktualizáciu na nové verzie, legislatívny update a konzultácie.
Pretože program sa neustále dopĺňa o nové užitočné funkcionality a legislatíva sa mení, DOPORUČUJEME Vám objednať si niektorý z balíkov technickej podpory. Počas jedného kalendárneho roka od dátumu aktivovania služby budete mať zabezpečenú technickú podporu v rozsahu podľa predplateného balíka služieb.
Objednanie technickej podpory je jednoduché. Stačí, ak v kliknete na voľbu Objednávka technickej podpory. Otvorí sa stránka, na ktorej si vyberiete niektorý z balíkov technickej podpory podľa vašich potrieb. V prípade, ak sa neviete rozhodnúť, ktorý balík je pre vás vhodnejší, alebo narazíte na problém, kontaktujte nás v prac.dni od 8:00 - 16:00 na tel.čísle 048 - 3210 817.

Nenašli ste všetky odpovede na svoje otázky? Napíšte nám.